Milestone

Filters
View as Grid List
Sort by
Display per page

Milestone Professional+ DevLic

108604

XProtect Professional+ on IP-videohaldustarkvara (VMS), mis on mõeldud keskmise suurusega ettevõtetele. See on ehitatud uuendusliku tehnoloogiaga, mis on loodud teie raha säästmiseks ja riistvara üldise jõudluse suurendamiseks. Kuna operaatorid saavad kõiki servereid, kaameraid ja kasutajaid tsentraalselt hallata, sobib tarkvara ideaalselt installimiseks, kus on rohkem kui 250 kaamerat, mis on jaotatud mitmel saidil. Mitmekihilised kaardid ja täielikud häirehaldusvõimalused annavad operaatoritele täieliku ülevaate nende turvapaigaldist, et kiiresti reageerida vahejuhtumitele ja anda täpset teavet esmareageerijatele. XProtect Professional+ toetab kaamerapõhist Edge Storage'i, mis aitab minimeerida video kadu ja on ideaalne valik asutustele, nagu koolid, muuseumid, haiglad ja tootmisettevõtted.

 

Toode: XPPPLUSDL

 

Milestone kirjeldus

 

Toodete võrdlustabel

 

Süsteemi arhitektuuri dokument

 

€203.74 incl tax

Milestone Transact Base Server incl.1 CL

100190

XProtect Express+ on IP-videohaldustarkvara (VMS) väiksematele ühe asukohaga ettevõtetele. See on ehitatud uuendusliku tehnoloogiaga, mis on loodud teie raha säästmiseks ja riistvara üldise jõudluse suurendamiseks. Täielike häirete haldamise võimaluste ja mitmekihilise kaardiga XProtect Express sobib ettevõtetele, kus on kerge reaalajas jälgimine. See suudab hallata kuni 48 valvekaamerat ja toetab lihtsaid viise video kaasamiseks olemasolevatesse äritegevustesse, näiteks juurdepääsu juhtimise linkimine reaalajas videovoogudega. XProtect Express+ sobib ideaalselt mõõdukate turvavajadustega kauplustesse, parklatesse või büroohoonetesse.

 

Toode: XPTBS

 

Milestone kirjeldus

 

Toodete võrdlustabel

 

Süsteemi arhitektuuri dokument

 

€303.78 incl tax

Milestone Transact ConnectionLic

103146

XProtect Transact on tehingute haldussüsteem tehinguandmete otsimiseks ja vaatamiseks praktiliselt igast allikast, mis on ajaliselt seotud digitaalsete videosalvestustega. See võimaldab tehinguandmetes kiiret otsimist ja korreleeritud videojadade eraldamist. XProtect Transact võimaldab teil tõhusalt võidelda tehingute käigus tekkivate pettuste ja kahjudega. Saate jälgida ja videoga tõestada kõiki ebatavalisi või kahtlasi tehinguid. XProtect Transact ühendab XProtect Essential, Basis+, Professional, Enterprise ja Corporate tarkvara täiustatud funktsioonid teie tehingute tõhusa andmekaevandamisega.

 

Toode: XPTC1

 

Milestone kirjeldus

 

Toodete võrdlustabel

 

Süsteemi arhitektuuri dokument

 

€242.78 incl tax

MilestoneTechnicalConfiguration L1 õppe

111119

Milestone online eeksam sertifitseerimiseks MilestoneTechnicalConfiguration L1 tasemele.

 

Toode: MTCL1CL

 

Milestone kirjeldus

 

Toodete võrdlustabel

 

Süsteemi arhitektuuri dokument

 

€1213.90 incl tax

MilestoneTechnicalConfiguration L2 õppe

111819

Milestone online eeksam sertifitseerimiseks MilestoneTechnicalConfiguration L2 tasemele.

 

Toode: MTCL2CL

 

Milestone kirjeldus

 

Toodete võrdlustabel

 

Süsteemi arhitektuuri dokument

 

€1213.90 incl tax