ICT Protege / ICT Protege WX süsteemitutvustus

ICT Protege WX süsteemitutvustus

Hind: Täpsusta

Protege WX on lihtsustatud funktsionaalsusega Protege valve- ja läbipääsusüteem, uudsete programmeerimis- ja haldamisvõimalustega.

Protege WX on  lihtsustatud funktsionaalsusega Protege valve- ja läbipääsusüteem, uudsete programmeerimis- ja haldamisvõimalustega.

Esita päring

  Protege WX – uue põlvkonna valvesüsteem

  Protege on integreeritud valve- ja läbipääsusüsteem, mille ülesehitus võimaldab kasutada süsteemi nii väikeettevõtetes kui ka näiteks paljude allüksustega rahvusvahelistes asutustes. Võimsa integreeritud 32-bitise mikroprotsessoriga peakontroller ja moodulid pakuvad väga laia funktsionaalsust ning võimaldavad süsteemi tulevikus laiendada.

  Protege WX süsteem on lihtsama funktsionaalsusega kui eelkäija – Protege GX. Peamiseks süsteemi eeliseks on see, et WX üldse ei vaja spetsiaalset tarkvara selle programmeerimiseks ega administreerimiseks. Protege WX süsteemi seadistamine ja haldus käib läbi mistahes veebilehitseja, kasutades lauaarvutit, sülearvutit, Android või iOS tahvelarvutit või nuti-telefoni. Veebirakendus on tõlgitud eesti keelde.

  Protege WX vastab EN50131- Grade-class II nõuetele.

  Süsteemi moodulite lai valik võimaldab luua valve- ja läbipääsusüsteeme ühtsel keskseadmel põhineva integreeritud süsteemina st. kõikides hoonetes kasutatakse ühtset arvutivõrgu kaudu ühendatud valvesüsteemi.

  Protege WX DIN kontrolleri omadused:

  Kasutajaid 10 000
  Mälumaht 50 000 sündmust
  Tsoone kuni 512 (8 pardal)
  Väljundeid kuni 512
  Uksi kuni 128 (2 pardal)
  Valvealasid kuni 32
  Protege WX süsteemis ei kasutata litsentseerimist. Registreeritud kontroller võimaldab kasutada kõike funktsioone. Loe Protege GX süsteemi tutvustust täpsemalt siit.

  Süsteemi tutvustusvideo

  Telefonirakenduse tutvustusvideo


       
   Sensorklaviatuur  LCD klaviatuur  WX peakontroller  4A toiteplokk
         

   2A toiteplokk  Laiendusmoodul  PGM moodul  2 ukse kontroller