Valvesignalisatsioon / PowerSafe V akud

Uus toode

PowerSafe V akud

Hind: Täpsusta

PowerSafe V akud UPS-süsteemide jaoks.
Mahutavusvahemik: 31 Ah – 190 Ah
Sobivad 19”, 23” ja ETSI standardile vastavate seadmekappidega
UL94 V-0 leegilevikut aeglustav korpus ja kate

Omadused ja eelised:

 • Mahutavusvahemik: 31 Ah – 190 Ah

 • Esikülje klemmühendused tagavad kiire ja hõlpsa paigalduse ja hoolduse

 • Sobivad 19”, 23” ja ETSI standardile vastavate seadmekappidega

 • UL94 V-0 leegilevikut aeglustav korpus ja kate

 • Suur töökindlus

 • Tõestatud pikk tööiga

Esita päring

  PowerSafe V akude kokkuvõte

  (VRLA) sortiment on kavandatud kasutamiseks spetsiaalselt nendes rakendustes, mis vajavad kõrgeimat ohutustaset ja usaldusväärsust. PowerSafe V akusid, mille vastavus kõige karmimatele rahvusvahelistele standarditele on tõestatud, peetakse kogu maailmas tipplahenduseks telekommunikatsioonirakenduste jaoks. PowerSafe V akude pikast tööajast tulenev reputatsioon koos suurepärase jõudlusega teevad selle samuti ideaalseks äärmiselt integreeritud ja spetsiifiliste UPS-süsteemide jaoks. 

  PowerSafe V akud on ülihea jõudlusega ja võtavad samas vähem ruumi kui tavapärased turvatoiteakud. 19”, 23” ja ETSI standardile vastavatesse seadmekappidesse sobivate, kompaktse disainiga seadmete valik pakub kasutajatele suuremast energiatihedusest tulenevat eelist. Kuna kõik elektriühendused on esiküljel, käivad nii paigaldamine kui ka ülevaatused kiiresti ja hõlpsalt. 

  PowerSafe V akude kavandamisel kasutatakse äraproovitud gaasi rekombineerumistehnoloogiat, mis välistab vajaduse lisada regulaarselt vett, et juhtida vesiniku ja hapniku tekkeprotsessi laadimise ajal. Positiivsetel plaatidel eralduv hapnik difundeerub läbi mikropoorsete separaatorite negatiivsetele plaatidele ning rekombineerub elemendis toimuvate järjestikuste keemiliste reaktsioonide tulemusena, moodustades vee. Igal elemendil on oma turvaklapp, mis võimaldab elemendis rõhu tekkimise korral gaasi kontrollitult välja lasta.