Uudised / TTÜ valis Milestone

31.01.2013

Tallinna Tehnikaülikoolis käivitati jaanuaris Milestone XProtect Corporate videolahendus

Käivitatud videosüsteemis salvestab Milestone XProtect tarkvara Panasonic I-PRO seeria IP kaameratest tuleva info HD resolutsioonis. Uue süsteemiga salvestatud videopilt on eriti kvaliteetne ja sündmused lihtsalt leitavad, mis parandab oluliselt TTÜ turvalisuse taset.

Kasutatav Milestone XProtect Corporate tarkvara on disainitud mahukatele videolahendustele, tagamaks suure hulga videokaamerate ülevaatlikuse ja mugava haldusliidese, turvalisuse ja töökindluse.

Milestone XProtect Corporate tarkvara muudavad oma klassi parimaks tooteks järgmised omadused:

  • Piiramatult laiendatav – XProtect Corporate lahendus ei sea piire salvestuskaamerate, salvestusserverite ega süsteemi kasutajate arvule. Lisaks on XProtect Corporate arendusele avatud süsteem ja ühildub kolmandate tootjate lahendustega.
  • Tsentraliseeritud süsteemi administreerimine tagab suurtes videolahendustes kiire, mugava ja informatiivse halduse, mis vähendab kulusid, kiirendab reageerimist ja võimaldab operatiivset töö juhtimist.
  • Milestone Federated Architecture liides ühendab erinevad tsentraliseeritud videosüsteemid üheks suureks süsteemiks, kus igal osal saab määrata erinevad ülesanded ja õigused.

  • Microsoft Active Directori tugi muudab kasutajate haldamise kiireks ja turvaliseks.
  • Corporate tugevaks küljeks on arhiivi optimeerimine – näiteks on võimalik peale teatud aja möödumist vähendada salvestise kaadrisagedust ja kvaliteeti, et oleks rohkem ruumi uutele salvestustele, kuid et samas oleks ka info kas-või aastatagustest sündmustes võimalikult väikse andmemahu juures..
  • Mitmekihilised süsteemiplaanid, alarmide juhtimine ja piiramatu suurusega monitoride sein (lisatoode Smartwall) võimaldavad luua informatiivse ja mugavalt kasutatava jälgimiskeskuse.
  • Süsteemist ei puudu Multicasting võrguprotokoll, mis võimaldab edastada korraga infot paljudele kasutajatel sealjuures võrgu koormust märkimisväärselt vähendades.
  • Loomulikult ei saa mainimata jätta ka imelihtsat ja intuitiivset kasutajaliidest XProtect SmartClient.

 

  • Mobiilsetele kasutajatele on olemas IPhone, IPad ja Android rakendused video reaalajas jälgimiseks ja salvestuse vaatamiseks.

  • Corporate sünonüümiks võiks olla usaldusväärsus, sest süsteemi põhielemendid saab dubleerida selliselt, et süsteemi rivist välja langenud seadmete töö võtavad automaatselt üle spetsiaalselt rikete kõrvaldamiseks ettenähtud ootel olevad seadmed.